Tvorba schopností a postav ( RANKOVACÍ SYSTÉM )

Go down

Re: Tvorba schopností a postav ( RANKOVACÍ SYSTÉM )

Post by Taran Drey on Tue Nov 17, 2015 2:12 pm

POKUD SI TVOŘÍTE POSTAVU, SCHOPNOSTI NEBO DŮM, VŽDY DO NÁZVU TOPICKU DEJTE (NZ) - NESCHVÁLENO DOKUD VÁM TO ADMIN NESCHVÁLÍ ABY V TOM BYL PŘEHLED POTOM TO ZMĚŇTE.

POKUD NEBUDETE NĚČEMU ROZUMĚT OBRAŤTE SE NA ADMINA ZDE: aoniasuport@centrum.cz

NEZAPOMEŇTE SI VYBRAT JEDNU ZE TŘÍ STRAN, KE KTERÉ SE PŘIPOJÍTE ABY JSTE SE DO NÍ DOSTALI, KLIKNĚTE NA SEKCI USERGOUPS POD HLAVNÍM OBRÁZKEM, POTOM SI V KOLONCE VYBERTE STRANU A KLIKNĚTE NA VIEW INFORMATION, POTOM KLIKNĚTE NA JOIN GROUP.

Postavy:
Aby jste mohli hrát na našem RPG, je pochopitelné aby jste měli založenou kvalitní postavu. Nebudeme nic hrotit a tak nebudu dávat limit na minimální počet slov pro historii vaší postavy a tak. Hodnotíme kvalitu ne délku, ale to neznamená že uděláte životopis na 3 řádky. Vše co vaše postava má obsahovat naleznete v sekci Tvorba - Tvorba postav - OSNOVA
Vaše postava může být také vymyšlené rasy, to ale budete muset dopracovat její původ, vlastnosti, výhody a nevýhody do sekce Tvorba ras, jakmile vaše rasa bude povolena, jste volní v tvorbě postavy této rasy. Výchozí rasy jsou: Člověk( neutrální je na všech stranách ) Démon( temno ) Anděl ( světlo ) Na našem RPG se spíš snažíme soustředit na to co je a bude než co bylo proto si historii nemusíte nějak rozepisovat extrémně dlouho a proto stačí to hlavní ( 8 - 10 řádků )

OBRÁZEK AVATARA SI NASTAVÍTE TAK ŽE KLIKNETE NA SVÉ JMÉNO VPRAVO NAHOŘE, POTOM EDIT PROFILE AVATAR, VYBRAT SOUBOR A HOTOVO ( DEJTE SI POZOR NA FORMÁT )

Tvorba schopností:
Vaše schopnosti, to je vlastně vše týkající se vašeho boje a stylu boje. Tyto informace zapisujete odrážkami v sekci Tvorba - Tvorba schopností. ( Do topicku napíšete jméno své postavy )
To jaké budete mít zbraně, schopnosti a výbavu záleží pouze na vás, jediné co vás bude omezovat je počet a povolení Admina. Vždy pokud postoupíte na další rank ( odstavec: Rankovací sistém ), a vytvoříte si nové schopnosti, Potřebujete povolení Admina ( napište mu zprávu aby vám je zkontroloval ) bez povolení je nesmíte používat. Na určité úrovni získáte ultimátní schopnost, která vylepší, nebo změní styl a sílu vašich schopností. ( např. moje kamené útoky budou hořet. ) také se to vztahuje na zbraně, pokud máte meč a na úrovni kdy dostanete ulti, chcete aby byl vylepšen, nebo výjímečný něčím, přetvoříte ho místo vytvoření ultimátky na např. ohebný meč který se chová jako chapadlo. Vaši ultimátní schopnost je jedinečná a je jenom vaše.
Rankovací systém:
V naší hře se na další úroveň postupuje skrz ranky, na každou další úroveň vás posune Admin, tím že vám schválí postup. Postoupíte tím že jste aktivní, bojujete nebo plníte úkoly a eventy. Pokud si myslíte že máte na další rank napište Adminovy. Stejně tak pokud jste právě vyhráli souboj, upozorněte admina. Zkrátka, pokud jste na serveru něco, a jste aktivní, budete postupovat na další ranky.
Ranky:
S: 4 schopnosti ( na tomto ranku začínáte )
SS: 8 schopností
SSS: 10 schopností + ultimátní ( podmínka postupu je: bojovat s jedním ze tří králů )
B: 15 schopností
A: 20 schopností
AB: 25 schopností + další ultimátka ( podmínka postupu je získat krystal úrovně Z - nutná pomoc jednoho z králů )
Z: 30 - 40 schopností ( Nikdo kromě 3 králů, 3 frakcí nemá tyto schopnosti, také se takto označují nepřátelé vysokých úrovní )
Domy:
Co se domů týče bude stačit obrázek nebo nějaký popis. Dům máte od ranku SS. Domy budou vytvořeny v obytné čtvrti podle toho kde se váš dům nachází. Do domu se nikdo nesmíte vloupat. Jenom pokud je nějaká taková domluva.
avatar
Taran Drey

Posts : 56
Join date : 2015-11-15

View user profile

Back to top Go down

Tvorba schopností a postav ( RANKOVACÍ SYSTÉM )

Post by Taran Drey on Tue Nov 17, 2015 12:34 am

Info které si přečtěte před tvorbou postavy.
avatar
Taran Drey

Posts : 56
Join date : 2015-11-15

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum