Taran Drey

Go down

Taran Drey

Post by Taran Drey on Wed Nov 18, 2015 10:21 am

Jméno: Taran Drey

Věk: 1228 ( vypadá na 28 )
Povaha(charakter): Povahou je klidný, všímavý sebejistý hovorný a přátelský. Pokud se ale dostane do zápalu boje dokáže se chovat jako sadistický šílenec.
Má rád/a: Potulování krajinou, jídlo, alkohol, boj
Nemá rád/a: Zbabělce a arogantní sobce, může se po*rat když vidí vosu nebo cokoliv má žihadlo XD
Tělesný popis: Taran je urostlý, vysoký 195 centimetrů. Má dobře stavěnou postavu jako dělanou pro nošení jeho brnění. Brnění je plátové, dobře sedící na těle ( žádné nepraktické doplňky a výstupky. Kolem krku se mu omotává červená šála, pokračující jako plášť. Brnění je tmavé a stříbrné barvy. Na hlavě nosí helmu, ale pod helmou má celkem milý, bledý obličej, což je u démonů celkem nezvyk. Zároveň má bílé vlasy rostoucí dolů podél obličeje. Zakrývají polovinu jeho obličeje. Jeho vzhled je netypický na démona kterým je i když je jím jen z části.
Popis výbavy: Jeho výbavu tvoří dva z nejmocnějších předmětů v Aonii. První je meč démona kterého porazil kdysi dávno v krutém boji. A druhý je brnění které pochází rovněž z tohoto démona. Meč dokáže ovládat krev stejně jako Taran a zesiluje její účinky. Dokáže také měnit tvar ( Obouruční meč/dva kratší meče ) meč vypadá takto:
Brnění dokáže tlumit nárazy, zrychlovat uživatele a 100 krát zvýší kapacitu krve ( ukládá jí do jiné dimenze odkaď je skrz brnění přenášena. brnění je možné nechat objevit pomocí meče.
Historie:
Taran Drey se narodil 11.2.28 před Yemisovou smrtí ( číslo 28 znamená že se narodil 28 let před jeho smrtí, takže je mu 1228 ale vypadá na 28 ) Tento příběh se ale nebude zaměřovat na těch 1200 let od Yemisovy smrti, nebo alespoň ne tolik. Tento příběh se zaměří na to co se stalo před tím, na tu dobu kdy byl Taran ještě normální smrtelná bytost.
Narodil se za zasněžené noci, hluboko v lesích na severu. Svět byl rozdělený, na jedné straně zdivočelí démoni bez vedení, drancující vše co jim přišlo do cesty, na další lidští osadníci z města míru, za něhož hradbami již tehdy žilo něco kolem 8 tisíc lidí. Většina lidí ale žila v roztroušených osadách po celém světě. Dále elfové kteří žili v lesích na východě. A první království, Arigas které díky své výhodné pozici v horách žilo spokojeným životem. Do tohoto rozbouřeného světa kde démoni drancovali svět a město míru se tak tak bránilo se narodil chlapec, napůl démon, napůl člověk. Démoni nebyli všichni šílené bestie, žili i ti civilizovaní. Matka byla člověk a otec démon. Žili v osadě která se skrývala v horách s necelými 100 obyvateli. Živili se lovem, protože se tam nic nedalo pěstovat. Taran zde vyrůstal jako každý jiný chlapec, učil se lovit, skrývat se v lese aby vystopoval zvěř a další obyčejné dovednosti nezbytné k přežití. Jednu věc ale trénoval sám o které nic a nikdo nevěděl. Dokázal pohybovat věcmi, zažehnout oheň nebo posílat tlakové vlny. Byla to pro něho spíš zábava než vážná věc, netušil že to co se celou dobu učí používat je první magie kterou svět zažil. Postupně stárl a zdokonaloval se a jednou když už mu bylo 16 a dokázal myšlenkou rozervat kámen nebo posílat vzduchem oheň se z něho stal opravdu silný bojovník. Nikdo o tom nic nevěděl, ale všichni se divili proč je nejlepší v boji a i nejzkušenější bojovníky dokáže několika ranami porazit. Ale ani to nestačilo proti tomu co přišlo. Jednou v noci jeden strážný usnul na hlídce a do ohně vysypal hodně dřeva promočeného od sněhu, což vytvořilo hustý dým a ošklivá náhoda tomu dala že pochodující armáda démonů viděla ten sloup. Ještě tu noc napadli vesnici a vyvraždili všechny koho potkali. Jediný Taran a jeho matka se zachránili, tím že se schovali do závěje sněhu. Když už bylo po všem, a oni vylezli ven, nalezli samé mrtvoly, všichni byli mrtví. Zděšení a promrzlí se vydali na cestu. Jeho matka ale po cestě onemocněla a na následky zemřela a Taran sám uprostřed ničeho neměl sílu dál pokračovat. Sedl si a nezmohl se na nic než zůstat tam. Armáda démonů ale den na to procházela na dohled a nenávist ho donutila za pomocí své síly pozabíjet všechny co stáli v dohledu. Viděli to bojovníci strany která budovala podzemní město aby i démoni mohli žít v bezpečí. Vzali ho mezi sebe a odvedli do města, do budoucího Axaru.

Bylo mu 23 když se stal generálem už tehdy mocného Axarského království, které čítalo něco kolem 10 000 občanů. Po smrti krále ho ale občané zvolili králem místo něj, kvůli jeho síle a odhodlání. Vládlo dobře a spravedlně. Jednoho dne ale Yemis už překročil čáru tím že začal nabourávat mysli lidí a tím trpěli. Muselo se něco dělat. Axar tedy uzavřel spojenectví s Arigasem a městem míru a jejich armáda se vyrazila Yemise porazit. ( dále si přečtěte v historii Aonie ) Po tom co Yemise porazili se srovnával se svou novou schopností a jak jí dál rozvíjel cítil že je jeden z nejmocnějších lidí na světě, volném světě neomezovaném bohem.

Schopnosti: Jeho schopnosti pramení z krve, její ovládání, zesilování atd...
Dovednosti: Taran není moc zručný, ale i přes to má jako jeden z mála schopnost vycítit krystaly. ( Dshiell je v tom lepší ) Dále je celkem zručný v užívání bylin a tvorbě léků - za pomocí krve.
avatar
Taran Drey

Posts : 56
Join date : 2015-11-15

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum